для людей з порушеннями зору
КЗ " Заклад загальної середньої школи - заклад дошкільної освіти" с. Мигаї Новоборисівської сільської ради Роздільнянського району Одеської області

"МИ - ПІШОХОДИ!" "ВОДА - ДРУГ чи ВОРОГ?"

Дата: 21.07.2020 19:28
Кількість переглядів: 344

На виконання листа  Департаменту освіти  і науки Одеської обласної державної адміністрації від 16.07.2020, №1120/01/52-01-01, з метою збереження життя та здоров'я учнів, попередження нещасних випадків невиробничого характеру, класними керівниками проведено наступні профілактичні бесіди з питань безпеки дорожнього руху та правил поведінки на воді: «Права та обов'язки пішохода», «Дорожні знаки та розмітки», «Азбука велосипедиста», «Сигнали світлофора», «Правила безпечної поведінки на воді та біля водоймищ», «Ти вмієш  користуватися надувними матрацами та подібними іграшками?», «Техніка плавання», «Чи можна пірнати?» тощо (у тел. режимі, соцмережах: «Фейсбук»,«Вайбер»).

Попередньо директором школи був проведений  інструктаж з класними керівниками щодо  відповідної тематики ( у тел. режимі, мережі  «Вайбер»     (соцгрупа «Мигаївська ЗОШ»)).